Adres
Swissotel Büyük Efes İzmir
Gazi Osman Paşa Blv. No:1, Alsancak
Telefon
0232 414 00 00
Websitesi

Swissotel Büyük Efes 2018 Yılbaşı Programı - İzmir

İzmir’in göbeğindeki Swissotel Büyük Efes, 2018’e müthiş bir başlangıç yapmak isteyen İzmirlileri dopdolu yılbaşı programı ile ağırlayacak.

Swissotel Büyük Efes’te sabahın erken saatlerine kadar devam edecek olan yılbaşı galası eğlence dolu anlara sahne olacak. Özel Yılbaşı Menüsünün aşçı Wolfgang Goedl ve yetenekli ekibi tarafından hazırlanacağı Büyük Efes’te geceyi renklendiren danslar ve
 
müzikler balo salonu, restoranlar ve barda yer alacak.
 
Balo salonunda gerçekleşecek yılbaşı kutlamaları ile yeni yılı karşılayın.
 
Hitleşmiş oldies’ler, Latin ezgileri, twistler, Türkçe poplar ve özlenen 45’liklerin yanında Modern Mezdeke şovu ve DJ performansı da geceye renk katacak.
 
Swissotel Büyük Efes yılbaşı programında çocukları da unutmadı. Çocuklar için DJ eşliğinde mini club, Noel Baba, palyaçolar ve miniklerin en sevdiği yiyeceklerin yer aldığı menü ile dopdolu bir program Grand Efes 2 balo salonunda sunulacak.
 
Equinox’ta ise, Sibel Emek Trio’nun performansına eşsiz lezzetlerle donatılmış yılbaşı menüsü eşlik edecek.
 
Türk ve Yunan mutfağının buluşma noktası Aquarium’da İzmir’in en iyi buzuki performansını sergileyen Okeanos Greek Music Ensemble’ın canlı müziğine keyifli bir oryantal ve sirtaki şov eşlik edecek. Yeni yıla eğlenceli bir partiyle Sky Bar’da geçirmek isteyen
 
konukları ise lezzetli atıştırmalıklar ve DJ performansı karşılayacak.
 
SWİSSÔTEL BÜYÜK EFES İLETİŞİM BİLGİLERİ
 
0(232) 414 00 00 (Rezervasyon)
 
İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Blv. No:1, 35210 Alsancak/Konak/İzmir

Etiketler