Adres
Telefon
0   
0   
Websitesi

Plovdiv Ramada Otel Gala Yemekli Yeni Yıl Turu - İstanbul

Bulgaristan Plovdiv Turu Yeşil pasaporta vizesiz                                                                                                      

29.12.2017 – 01.01.2018 Cuma Hareket / Plovdiv Ramada Hotel

HOLA TURİZM     

399 TL
 
    
GALA YEMEĞİ ve EĞLENCESİ HOTEL’DE       
 
» 1.Gün Cuma
 
 SAAT 22.00  KADIKÖY  EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI , SAAT 22.30  MECİDİYEKÖY TRUMP AVM ÖNÜ ,SAAT 23.15  İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ ,SAAT 23,30 BAHÇEŞEHİR TIR PARKI ÖNÜ hareketle Çorlu – Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varış.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Haskovo - Plovdiv  karayolu takip edilerek  Otelimize doğru hareket ediyoruz.  Yaklaşık yolculuk süresi normal  hava şartları ve sınır geçiş süreleri dahilinde yedi saatdir.
 
» 2.Gün Cumartesi
 
 
Sabah saatlerinde Plovdiv ‘e  varış ve panaromik şehir turu ;  Bizans,Yunan ve Osmanlı devletlerinin bıraktığı izleri, şehrin alışveriş  merkezlerini,  koruma altındaki eski şehri ve antik tiyatroyu görme olanağımız olacak.Plovdiv hakkında genel bilgi.Şehrin en hareketli alışveriş ve eğlence merkezi olan Batenberg Caddesi gezilecek.Cuma  Camii  ziyareti ve Plovdiv müslümanlarının yaşam tarzı. Sveta Bogoroditsa Kilisesi ziyareti.Balaban evi.Nikola Nedkoviç Evi.Zlatio Boyaciev  Evi. Hindilyan Evi. Antik Tiyatro ve Eski  Plovdiv görülecek yerler arasındadır.Şehir turumuzu tamamladıktan sonra Otelimize yerleşme ve konaklama.
 
» 3.Gün Pazar
 
Sabah otelde alınan kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz Ekstra olarak yapılacak Metro alışveriş turuna katılabilirler. Akşam Otel Bünyesinde düzenlenecek olan yılbaşı gala yemeği ve eğlencesine Katılıyoruz. Gala yemeği limitli local alkollü ve  soft alkolsüz içecekler ve yılbaşı eğlencesi dahil.( Katılım Zorunludur )
 
» 4.Gün Pazartesi
 
Otelimizde alacağımız geç sabah kahvaltısının ardından saat 13.00’ de otelimizden hareket ile  , PLOVDİV-HASKOVO  karayolu takip edilerek KAPIKULE  sınır kapsınına yolculuk.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Edirne-Çorlu karayolu takip edilerek  akşam saatlerinde  İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması
 
» Fiyatlarımıza Dahil Olan Hizmetlerimiz
 
* Lüx Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım.  
 
* Yol boyunca Araç İçi İkramlar
 
* Plovdiv  Ramada Hotel ‘de  2 gece oda kahvaltı konaklama
 
* Mesleki  Sorumluluk Sigortası  
 
* Rehberlik ücreti – Sınır Geçiş Masrafı -Konaklama Vergileri 
 
* Tur Programında yazan şehir turları ve çevregezileri
 
» Fiyatlarımıza Dahil Olmayan Hizmetlerimiz
 
* Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl
 
* Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 
* Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesi Trimontium Restaurant : 50 €  ( Katılım Zorunludur )
 
* Seyahat Sağlık Sigortası  10 € , 65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €  alınmaktadır. ( İsteğe Bağlı )
 
* Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsiharcamalar,ilk gün yolda  alınan kahvaltı
 
* Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
 
* Bulgaristan Vize Ücreti ve Hizmet Bedeli : 100 €
 
*  Schengen Vizesi ve hizmet bedeli    :  Nakit 120  €   !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!
 
» Turda Kullanılacak Araçlarımız
 
 
29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna ,Mitsubishi Safir
 
20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
 
14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Woltaraçlar kullanılır.
 
» Detaylar
 
a-Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mailadresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınızaulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ilerezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir
 
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını turesnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
 
c-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizigün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
» Rezervasyon İptal ve Değişiklik
 
TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılıolarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tektaraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından enaz 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç vebenzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi birkesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bufeshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesihalinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi birsebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin %30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekleyükümlüdürler.
 
Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizintur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahındave saatlerinde değişiklik yapabilir.
 
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tümmücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilirve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
 
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi birsonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar dahareket  tarihinden önce 3 gün,günübirlik turlar da ise 2  gün önceden acente misafirlerine bildirimdebulunur.
 
Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunukabul etmiş sayılırlar.
 

Etiketler