Adres
Telefon
0   
0   
Websitesi

Nidya Hotel 2018 Yılbaşı Programı - İstanbul

Yılbaşı Ziyafetiniz Nidya Hotel Esenyurt İstanbul ' da

 
 
MUTLU YILLAR
 
NİDYA HOTEL & SUITES ESENYURT’TAN...*
 
Kapalı havuzun yanı sıra, spa ve sağlıklı yaşam merkezi sunan Nidya Hotel Esenyurt'ta, Akbatı Alışveriş Merkezi'nin tam karşısında yer almaktadır.
 
Tüm odalarda klima, minibar ve oturma alanı vardır. Elektrikli su ısıtıcısı temin edilmektedir. Küvetli özel banyoda saç kurutma makinesi sağlanmaktadır. Odanızdan şehir manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Çalışma masası ve emanet kasası mevcuttur.
 
Nidya Hotel Esenyurt'ta bir restoran ve fitness merkezi hizmetinizdedir. Diğer imkânlar arasında bilet servisi ve bagaj muhafazası bulunmaktadır. Ücretsiz otoparktan yararlanabilirsiniz.
 
TÜYAP Fuar Merkezi 10,3 km, Beylicium Alışveriş Merkezi ise 8,3 km mesafededir. Koza WOS Arena sadece 650 metre ötededir. Çeşitli alışveriş ve yemek seçenekleri ile Marmara Park Alışveriş Merkezi tesise 7,8 km uzaklıktadır. Atatürk Havalimanı 26,3 km mesafededir. 
 
TEM otoyoluna çok kısa sürede bağlanma imkânı sunan otelden; Atatürk Havalimanı, TÜYAP Fuar Merkezi, sanayi ve ticaret bölgeleri, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli, Çorlu ve Çerkezköy’e, trafikte zaman kaybetmeden hızla ulaşmak mümkün. 
 
Otelin tam karşısında yer alan Akbatı AVM;  sinema salonları, alışveriş imkânı ve İstanbul’un yeni gastronomi merkezi haline gelen restoranlar bölgesi ile birçok hizmeti ayağınıza getiriyor.
 
Uluslararası turnuvalara ev sahipliği yapan Türkiye’nin en büyük tenis kompleksi WOS Arena hemen yanı başınızda yer alıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler