Adres
Telefon
0   
0   
Websitesi

Sawasdee Spa Bahçeşehir - İstanbul

  •  
  • Yüz Masajı & Maske 40 Dakika
  • Yüz Masajı & Peeling 40 Dakika
  • Selülit Tedavisi 45 Dakika
  • Ayak Masajı 60 Dakika
  • Aroma Terapi Masajı 60 Dakika
  • Thai Masajı 60 Dakika
  • Sawasdee Masajı 80 Dakika

Kraliyet Thai Masajı

200 yıldan fazla süredir, Tayland'ın geleneksel sağlık sistemi yapı taşlarından olan Tay masajı, bir çok seviyede, hem rahatlatıcı hem gerginliği alan bir vücut terapisidir.

Bir dizi yoga benzeri esnetme ve yanı sıra vücudun enerji çizgilerini (Tayca 'da "SEN" olarak adlandırılır) izleyen yumuşak çekişler ve nokta masajı sayesinde, bu özel masaj, gerginliğin alınması ve eklemlerin yumuşamasını sağlar.

Aynı zaman da dinçlik ve farkındalığı arttırıp, derin bir sakinliğe ulaşmanızı sağlar.

Aroma Terapi Masajı

Saf esansların iyileştirici gücü kullanılarak yapılan yumuşak bir tüm vücut masajı, esanslar bitkilerden damıtılan aromatik özlerdir.

Esasnsların kokusuburundaki sinir hücrelerini uyarır, bu hücreler de beynin duygular ve anılarla ilgili bölümü olan limbik sistemini harekete geçirir.

Bie aromaterapi masajı sırasında, saf esanslar cildiniz tarafından emilir, bu da kendinizi iyi hissetmenizi sağlayarak, zihinsel fiziksel, ve duygusal olarak vücudunuzun daha sağlıklı olmasını destekler.

Ayak Refeksoloji Masajı

Vücuttaki enerji akışını dengelemek amacıyla, ayaklardaki belirli noktalara baskı uygulaması işlemidir.

Bu noktalara refleks noktalar denir ve her nokta, bezeler, iç organlar veya vücudun diğer bölümleri gib farklı  bölümlere karşılık gelir.

Bu noktalara masaj yapıldığında vücudun ilgili bölgesinde fiziksel reaksiyonlar başlatılablilir.

Ayak masajı 15 dk lık bir baş, boyun ve omuz masajıyla tamamlanmaktadır.

Sawasdee Masajı

(Thai bitkisel sıcak masajı)

Bu sağlık ritüeli, kronik tansiyon ve kas ağrısı problemi yaşayanlar için idealdir.

Seans vücudu ve zihni hazırlamak amacıyla hafif, bitkisel bir ayak masajıyla başlar.Ardından buharlanmış "LUK PRA KOB" (15 güçlü otla sıkıca doldurulmuş gözenekli bez kese) vücudunuzdaki "SEN" enerji çizgileri (farklı organ ve fiziksel sistemlere karşılık gelen basınç noktalarının  oluşturduğu çizgiler) boyunca direk olarak cildinize bastırılır.

Buharla ısıtıldığında, bu otların salgıladığı esanslar, cilt tarafından emilerek önce deri altındaki bağlantı dokusunu yumuşatıp ardından kana karışırlar.

Yumuşak bir aromatik yağ masajı ile seans son bulur.

Etiketler