Adres
Telefon
0   
0   
Websitesi

Konaklamalı Kartepe Yılbaşı Turu - İstanbul

YILBAŞINA ÖZEL 2 GECE 5 YILDIZLI OTELDE YARIM PANSİYON KONAKLAMALI
KARTEPE KARTEPE TURU

 • (2 GECE KONAKLAMALI)
 • YILBAŞINA ÖZEL

339,00 TL Hemen Satın Almak İçin SATIN AL Düğmesini Tıklayınız.


(30 ARALIK 2017 -01 OCAK 2018)

  TARİHLERİ ARASINDA CUMARTESİ SABAH  KALKIŞLI KAYAK TURU

ARAÇ İÇİ HİZMET BEDELİ BULUNMAMAKTADIR

Satın aldığınız turu “zorunlu seyahat sigorta poliçesi” ile güven altına alıyoruz.

Turizm Bakanlığı’ndan kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde turumuz, 5* Otellerde 2 gece Y.P konaklama,( 2 sabah kahvaltısı ve 2 akşam yemeği ), Lüks otobüsler ile ulaşım, Çevre gezileri,  Tatilbugün ikramlarını kapsamaktadır.
Bir hafta sonundan çok daha fazlası…. Doğanın kar ile buluşmasına şahit olup,  kendinize adrenalin ve tutku dolu anlar armağan edeceksiniz.

1.GÜN: KARTEPE KAYAK MERKEZİ

 • 05:00 Bakırköy İncirli Ömür plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü 05:30 05:30 Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü 06:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü 06:15 Kartal Köprüsü Altı 06.30 ÇayırovaMcDonald's Önünden (Kesinleşmiş rezervasyonlar için turdan bir gün önce TATİL BUGÜN adıyla atılan bilgilendirme mesajı almayan misafirlerimiz sabah erken saatte gidip duraklardan beklememeleri önemle rica olup operatörlerimizle irtibata geçmesini rica ederiz ) Tatil Bugün Tur ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz. Araçta alacağımız kahvaltı paketi ile yolculuğumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1-1,5 saat süren yolculuğumuzun ardından Kayak ve Board takımlarımızı kiralayabilmek Maşukiye’de kısa bir mola veriyoruz. Ekipmanlarımızı tedarik ettikten sonra kayak keyfine başlamak için zirveye doğru hareket ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda rehberlerimizin yardımıyla Skipass kartlarınızın temini sonrasında kayak keyfimize başlıyoruz Burada dileyen misafirlerimiz kayak ve kızak yapabildiği gibi. Kayak yapmayan veya yapmak istemeyen misafirlerimiz telesiyejle zirveye çıkıp fotoğraf çekmenin keyfini yaşayabilirler. Akşam 16.30’a kadar kayak yapabilir ve serbest zamanın keyfini çıkarabilirsiniz. 16.45’de aracımızda toplanarak Turumuza İzmit’te bulunan otelimize hareket ederek devam ediyoruz. 40 dakikalık yolculuk sonunda 5 yıldızlı otelimize varıyoruz. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde.
 •  
 • Otelimizde Islak Alanların Kullanımı  ( Kapalı havuz, sauna, buhar banyosu ,turk hamamı, dinlenme odaları ,fitness ve açık havuz kullanımı) Misafirlerimize ücretsiz olup; Tatil Bugün seyahat Acentesi misafirlerine özel tüm masaj ve güzellik paketleri için %10 indirim uygulanmaktadır


2.GÜN: KARTEPE KAYAK MERKEZİ

 • Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 08.00’ de otelden hareketle yaklaşık 40 Dakikalık yolculuk ile ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden Kartepe ye çıkıyoruz tam gün kayak keyfi ve gün bitimi otele yolculuk akşam yemeği ve konaklama otelimizde
 •  

NOT : Yılbaşına özel etkinliklerimizi Rehberimiz araç içinde bilgilendirmesini verip misafirlerimizden gelen istek doğrultusunda eğlenceler düzenleyebilir.


3.GÜN: KARTEPE KAYAK MERKEZİ

 • Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı sonrası saat 08.00’ de otelden hareketle yaklaşık 40 Dakikalık yolculuk ile ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden Kartepe ye çıkıyoruz tam gün kayak keyfi ve gün bitimi İstanbul’ a varışımızın ardından bir başka Tatil Bugün organizasyonunda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz

KARTEPE KAYAK MERKEZİ HAKKINDA BİLGİ

 • Zirvesi deniz seviyesinden 1608 metre yükseklikte olan bölge meteorolojik verilere göre, kış aylarında kuzeybatı yönünden esen ve Karadeniz'i aşarak bölgeye yoğun yağış getiren karayel rüzgarı, Marmara bölgesinde ilk olarak karşılaştığı Samanlı Dağı'nın en yüksek tepesine (Kartepe) yoğun kar yağışı bırakmaktadır. Kasım ortalarında başlayan kar, nisan sonuna kadar ortalama 1,5-3 metreyi bulmaktadır.
 • Yaklaşık 1250 metrede kurulu tesisleri 42 kilometrelik pist alanı ile Türkiye'nin sayılı kayak merkezlerinden olan ve Kartepe Kış Sporları Merkezi'nde, 14 adet doğal pist, 3 adet telesiyej ve 2 adet T bar (teleski) bulunmaktadır. Kayağa yeni başlayanları kolay pistler beklerken; usta kayakçılar, dik tepelerde yüksek dozda adrenalin salgılayabilirler. Özel 'baby lift' alanı da çocuklara ve çocuk kalmak isteyenlere ayrılmış durumdadır. Kayak dışında kışın snowboard, bigfoot, kar motosikleti, doğa yürüyüşü, dağcılık, voleybol, paintball, basketbol, futbol, trekking, bisiklet ve ATV Safari aktiviteleri yapılabilir ya da Geyik Alanı ve zirvenin keyfi çıkartılabilir
 •  

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLANLAR:

* Lüks otobüslerle ulaşım
* 5* Otelde 2 gece Yarım Pansiyon Konaklama                                        
* Gidiş-Dönüş araç içi ve alan rehberlik hizmeti                                              
* Araç içi ikramlar                    
* Park ücretleri
* Sabah Kahvaltı Paketi

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYANLAR:

* Skipass ücretleri
* Kayak takımı ve elbiseleri Kiralama ücretleri
* Öğle Yemekleri
* Tüm Yemekler de Alınan İçecekler
* Kişisel harcamalar

KAYAK VEYA BOARD TAKIMI VE ELBİSE ÜCRETLER:

* KAYAK TAKIMI GÜNLÜK               35 TL
* BOARD KİRASI GÜNLÜK                35 TL
* SALOPED(pantolon) GÜNLÜK          20 TL
* KAYAK KIYAFETLERİ ALT ÜST GÜNLÜK  40 TL
* MONT GÜNLÜK 20 TL
* KIZAK PLASTİK GÜNLÜK  10 TL
* KIZAK DİREKSİYONLU GÜNLÜK 30 TL
* KIZAK DİREKSİYONLU 2 KİŞİLİK GÜNLÜK  40 TL
* GÖZLÜK GÜNLÜK           20 TL
* ELDİVEN (satılık)           20 TL

GÜNLÜK SINIRSIZ SKİPASS 120 TL DİR

TUR KALKIŞ NOKTA VE SAATLERİ:

* 05.00 Bakırköy İncirli Ömür plaza Karşısı Doğtaş Mobilya Önü
* 05.30 Mecidiyeköy Simit Sarayı Önü
* 06.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı önü
* 06:15 Kartal Köprüsü Altı
* 06.30 ÇayırovaMcDonald's Önü

ÖNEMLİ DETAYLAR

* 0–6 yaş çocuklar otobüste koltuk almadıkları takdirde ücretsizdir.
* 0-6 yaş çocuk için Otobüs de koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı  180 TL ücret acenteye ödenir.
* 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
* 7-12 Yaş çocuklar için ücret  204 TL dir
* Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında ve yalnızca 1 çocuk için kullanılır.
* Tek kişilik Konaklama yapacak olan misafirler acenteye  180TL ekstra ödeme yapmaları gerekmektedir
* Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, on veya arka koltuk garantisi verilmez. Koltuk numaraları kesin kayıt sırasına göre verilir
* Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 7 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.
* Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir
* Konaklama bölgelerinde ve otellerde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya daha ustu olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
* Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda tatilbugun.com sorumluluğu yoktur.
* Kupon alım tarihinden itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.
REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 10 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri:

15 kişiye kadar VİP Mercedes Sprinter-Volkswagen Wolt- Fiat Dukato araçlar kullanılır.
28 kişiye kadar lüks IsuzuNovo - Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
28 kişi üzeri lüks Travego -Tourismo , ManFortuna , Mitsubishi Safir otobüsler kullanılacaktır

İPTAL VE İADE GUVENCE PAKETİ

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. İptal güvence paketi; 1000 TL ye kadar olan rezervasyonlarda 20 TL, 1000 TL üzeri rezervasyonlarda ise rezervasyon bedelinin % 2 si kadardır.

________________________________________
İPTAL VE DEVİR

1.1 Tatilbugun.com 3. Parti firmalar dolayısıyla veya yeterli katılım sağlanamaması halinde tüketiciye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 1 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sure içinde, tur kapsamındaki otel, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilen yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir.
1.2 Tüketici rezervasyonunu kendisinin veya 1. derecede akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını ve ölümleri tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi rapor ile belgelemeleri halleri dışında kalan bir sebep ile tur hareket/konaklama başlangıç tarihine 29-15 gün kala yapılan iptallerde toplam tur bedelinin %25 i, 14-0 gün kalıncaya kadar yapılan iptallerde veya habersiz tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamı tatilbugun.com tarafından iade edilmeyeceğini bilmektedir. Özel hükümler saklıdır.
1.3 Tüketici promosyon turlarda turun başlangıç tarihi ne olursa olsun, mücbir sebepler dahi olsa iptal / değişiklik hakkı olmadığını bilmektedir.
1.4 Tüketici, paket tura devam etmesinin mümkün olmaması durumunda, hareketten en az 3 gün önce seyahat acentesine tatilbugun.com niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getiren bir üçüncü kişiye devredebilir. Bu durumda, paket turu devreden ve devralan, sözleşmeye taraf seyahat acentesine tatilbugun.com karşı, bakiye tutarın ve söz konusu devirden doğan tüm ilave masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.
1.5 tatilbugun.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında tatilbugun.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında tatilbugun.com sorumluluk kabul etmez.
1.6 Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili turun onayı ile doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan tatilbugun.com a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez. Otelden erken ayrılma halinde müşteri tatilbugun.com tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Tüketici Tatilbugun.com’un bu şartları okumuş olup Paket programını satın aldığı taktirde onaylamış olarak kabul edilecektir.
 

Etiketler